Dolu Enerji, yenilenebilir enerji sistemleri, kablo, tesisat ve otomasyon ürünleri, aydınlatma armatür üretimi ve ticaretinden oluşan enerji değer zincirinin tamamında stratejik hedefleri doğrultusunda faaliyetlerini yürütmektedir. 

Enerji

Dolu Enerji köklü mühendislik birikimi ve inovasyon yaklaşımlarını değerlendirerek enerji sistemi çözümü üreten şirketler ile sürdürdüğü bağlantıları kullanarak güvenilir iş olanakları oluşturuyoruz.

Aydınlatma

Endüstriyel ve konvansiyonel projelere yönelik uluslararası standartlara uygun ithal veya yerli aydınlatma armatür çözümleri sunuyoruz. Tasarruf, yenilik ve kalite bileşenlerini bir araya getiren LED armatür ve sürücü ürünleriyle aydınlatma sektöründe amaca uygun çözümlerle müşterilere pozitif katkı sağlıyoruz.

Üretim ve Satış

Özel aydınlatma armatür üretimi gerçekleştirerek her ihtiyaca yönelik aydınlatma çözümleri sağlıyoruz.
Armatür üretiminin yanı sıra alçak, orta, yüksek gerilim ve tesisat kabloları , elektrik tesisat malzemeleri, otomasyon ürünleri ve solar panel satışı ve teknik desteği konusunda hizmet veriyoruz.

Danışmanlık

30 yılı aşkın sektördeki bilgi ve birikimlerimizi kullanarak aydınlatma projelerinizde sizlere tam danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.
Endüstriyel ve ticari yapılara aydınlatma mimarisi ve teknik desteği konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.